Main Menu Top Menu

برادران سیستم

 

شرکت داده پردازی برادران سیستم توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعارانعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار برادران سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد.

گروه برادران توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه ، بسیاری از سایت های نرم افزار موجود در بازار را بررسی و تحلیل کند و نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و اقدام به تولید نرم افزار هایی با برند برادران کند.

پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت برادران سیستم توانسته است با گذشت کمتر از نیم دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری ، نرم افزارهای حوضه تولید و مالی بردارد.

ارزش سازمانی

جایگاه مشتری در برادران سیستم

داده پردازی شرکت برادران معتقد است برای شناسایی نیاز مشتری و نزدیک شدن به واقعیت بازار باید به آنها از دید شریک تجاری خود نگاه کرد. بنابراین تمام تلاش برادران سیستم تولید نرم افزارهای در خور شخصیت صنعت گران است.

چشم انداز گروه برادران سیستم پاسخ به نیاز مدیران و فعالان صنایع اقتصادی می باشد و همیشه در صنایع مختلف درباره برادران سیستم به عنوان تولید کننده نرم افزار بسیار منعطف با کاربری آسان اما کاربردی صحبت می شود. بینش مشتری مداری مدیران برادران سیستم باعث شده ضمن اینکه مشتریان برادران در پیشرفت فضای کسب و کار خود استفاده از نرم افزار برادران را نقش تعیین کننده ای بدانند و در صورتی که تغییراتی در فضای کاری خود ایجاد کنند و نیاز به تغییر یا افزایش در نرم افزار برادران خود داشته باشند به راحتی بتوانند درخواست خود را با کارشناسان برادران سیستم در میان گذاشته و تغییرات درخواستی خود را بعد از بررسی و تحلیل اولیه در نسخه جدید نرم افزار مشاهده نمایند.

خط مشی مشتری مداری

گروه داده پردازی برادران سیستم با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت منابع سازمان  (BERP) و با شعار انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار برادران سیستم فعالیت خود را آغاز کرده و از طریق تحلیلهای مختلف، نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی نموده است. پشتکار و دقت این شرکت تا حدی بوده که توانسته است با گذشت کمتر از نیم دهه از فعالیت خود، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار ERP  بردارد و پس از کسب موفقیت های پی در پی  از جمله دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ، این بار نیز ا گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004 را از شرکت IMO ایتالیا دریافت و موجب افزایش افتخارات خود به عنوان شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزارهای تولید ، مالی و اداری شود.

چارت سازمانی گروه داده پردازی برادران سیستم

گروه داده پردازی برادران سیستم متشکل از چند واحد و بخش های مجزا از لحظه تحلیل و تولید نرم افزار تا لحظه پیاده سازی و آموزش نرم افزار تحت مدیریت واحد و طبق یک چارت خاص فعالیت می نماید. رهبری منسجم تیم برادران سیستم سبب شده است تا رضایت مشتریان بزرگترین دست آورد گروه داده پردازی برادران سیستم باشد.

مدیریت

مدیریت که در راس سازمان قرار دارد وظیفه نظارت بر واحدهای مختلف سازمان از جمله واحد آموزش و پشتیبانی ، واحد اداری و مالی ، واحد تحلیل و طراحی سیستم ها و واحد کنترل کیفیت ، واحد مهندسی نرم افزار و تحقیق و توسعه را بر عهده دارد. از وظایف دیگر مدیریت می توان نظارت بر چگونگی تامین نیروی انسانی سازمان ، نظارت بر اجرای برنامه های عملیاتی و هم چنین نظارت مستقیم بر ستاد مراقبت از مشتریان را نام برد.

ستاد مراقبت از مشتری

ستاد مراقبت از مشتریان یکی از واحد های مهم در برادران سیستم است که با هدف نظارت بر عملکرد سازمان در ارائه خدمات به مشتریان ایجاد شده است. از جمله وظایف ستاد مراقبت از مشتریان می توان به بررسی و رسیدگی به شکایات و مشکلات مشتریان و ایجاد احساس اطمینان و رضایت در آن ها اشاره کرد.

واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه برادران سیستم به منظور تحقیقات بازار و شناسایی نقاط ضعف و قوت سازمان و ارائه راهکارهایی برای بهبود نقاط قوت سازمان ایجاد شده است.

واحد مهندسی نرم افزار 

واحد مهندسی نرم افزار که شامل واحد نرم افزارهای تحت وب است وظیفه طراحی و توسعه نرم افزارهای مورد نیاز مشتری با توجه به ویژگی های مورد نظر آن ها را بر عهده دارد.

واحد کنترل کیفیت

واحد کنترل در سازمان به بررسی و تست محصولات و نرم افزارهای طراحی شده در سازمان می پردازد تا نرم افزارهای طراحی شده بدون ایراد و خطا به مشتریان سازمان ارائه شود.

واحد تحلیل و طراحی سیستم ها

واحد تحلیل و طراحی سیستم که شامل واحد تحلیل نرم افزارهای سازمان است به تحلیل برنامه های طراحی شده در سازمان می پردازد.

واحد اداری و مالی 

واحد اداری و مالی یکی از واحد های اصلی سازمان است که تحت نظارت مستقیم مدیر سازمان به فعالیت می پردازد. از جمله وظایف این سازمان می توان به برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های مختلف برای انجام امور مالی و اداری ، کنترل و نظارت به منظور نگهداری از اموال شرکت ، تنظیم گزارشات مالی و سایر امور مالی و اداری سازمان اشاره کرد.

واحد آموزش و پشتیبانی

واحد آموزش و پشتیبانی برادران سیستم با استفاده از کارشناسان متخصص و زبده به ارائه آموزش های لازم در خصوص نرم افزارهای ارائه شده به مشتریان سازمان می پردازد و در هنگام بروز مشکل در سیستم کاربران به ارائه راهنمایی و پشتیبانی های لازم برای رفع مشکلات ایجاد شده می پردازد.