Main Menu Top Menu

استخدام در برادران سیستم

در برادران سیستم استخدام خواهید شد اگر

حرفه ای، باتجربه و مشتری مدار هستید.

استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم

مشاغل استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم مناسب چه افرادی می باشد؟ مدیران بسیاری از شرکت های نرم افزاری بنا به دلایلی ترجیح می دهند که جذب افراد حرفه ای و متخصص را در برنامه کاری خود قرار ندهند تا در هزینه های شرکت خود صرفه جویی داشته باشند! اما ما در شرکت مهندسی برادران سیستم، تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین ها را جذب کنیم و از آنها حمایت کنیم. مخاطبان استخدام در شرکت نرم افزاری، عمدتا دانش آموختگانی هستند که به تازگی در یکی از گرایش های مختلف علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شده اند و در پی استخدام کارشناس نرم افزار در شرکتهای نرم افزاری ایران هستند.

مراحل استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم به گونه ای تنظیم شده است که تنها افرادی که در کار خود حرفه ای و باتجربه هستند می توانند در آزمون ها و مصاحبه های استخدام در شرکت نرم افزاری برادران سیستم موفق شوند. دلیل سخت گیری برادران سیستم هنگام استخدام کارشناس نرم افزار چیزی جز شایسته سالاری نمی باشد زیرا معتقد هستیم تنها کسانی که در کار خود تخصص دارند می توانند باعث رشد و پیشرفت هر چه بیشتر شرکت مهندسی نرم افزار برادران سیستم شوند. بنابراین اگر خود را حرفه ای می دانید، هر چه سریع تر برای استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم اقدام کنید.

رده های شغلی استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم چگونه تعریف می شوند؟

به دلیل رویکرد تخصص گرایی و شایسته سالاری، استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم در رده های شغلی گوناگونی صورت می پذیرد تا بتوانیم در هر بخش، بهترین خدمات خود را به مشتریان ارائه دهیم. برادران سیستم در هر مرحله از خدمات دهی خود، از افراد متخصص استفاده می کند؛ از لحظه ای که مشتری برای خرید محصولات برادران سیستم با شرکت تماس میگیرد تا پشتیبانی نرم افزارها، همگی توسط بهترین کارشناسان متبحر انجام می گیرد. لذا پیش از ارسال رزمه استخدام شرکت نرم افزاری، توانایی های علمی و عملی خود را برای استخدام در شرکت نرم افزاری برادران سیستم مجددا مورد ارزیابی قرار دهید و اگر خود را یک کارشناس کاربلد می دانید، در ارسال رزومه کاری تان به برادران سیستم تردید نکنید. اگر در پی مشاغل استخدامی مهندسی کامپیوتر در شرکتی خوش نام و باسابقه می باشید و در یکی از مشاغل برنامه نویسی PHP , MySQL , MsSQL، کارشناس فروش و پشتیبانی نرم افزار، فردی باتجربه هستید و توانایی های علمی و فنی خوبی در حرفه خود دارید، هر چه سریع تر به قسمت رده های شغلی مورد نیاز بروید و نسبت به ارسال رزومه خود اقدام کنید.

با توجه به اینکه برادران سیستم یکی از پیشتازان موفق نرم افزارهای حوضه تولید و اتوماسیون اداری در کشور می باشد و کیفیت خدمات دهی بیش از پیش در برادران سیستم اهمیت پیدا کرده است، لذا پروسه های استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم در بالاترین سطح انجام می گیرد و فرم های استخدام نرم افزار متقاضیان کار، به دقت بررسی می شود تا بتوانیم بهترین ها را به مصاحبه های استخدام شرکت کامپیوتری برادران سیستم دعوت کنیم. استخدام لیسانس نرم افزار و جذب افراد متحصص و باتجربه، سالهاست که جزو سیاست های استخدام شرکت مهندسی برادران سیستم می باشد و رزومه های استخدام شرکت نرم افزاری برادران سیستم طبق این سیاست ها مورد بررسی قرار می گیرد. اگر برای استخدام در شرکت نرم افزاری ما آماده هستید، به قسمت «رده های شغلی مورد نیاز » برای استخدام در شرکت نرم افزاری برادران سیستم مراجعه کنید و شغلی را که در آن تجربه و تخصص دارید را انتخاب کنید.